MG Design | Home Staging
15269
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-page elementor-page-15269

Home Staging

– połączenie umiejętności dekoratorskich, technik marketingowych i prezentacyjnych to klucz do sukcesu = sprzedanego mieszkania. Potencjalny nabywca powinien podjąć decyzję o zakupie mieszkania już na początku jego oglądania. Liczą się detale.

Home Staging

Już od 3 lat przygotowujemy do sprzedaży lub wynajmu mieszkania naszych Klientów. Wiemy jak podkreślić potencjał i piękno każdego wnętrza. Proponujemy zabiegi, które wydobędą potencjał nieruchomości. Odświeżone, posprzątane, profesjonalnie zaaranżowane i sfotografowane mieszkania naszych klientów - szybko znalazły nowych właścicieli! A koszt home stagingu jest zawsze niższy, niż pierwsza obniżka ceny sprzedaży nieruchomości.

Learn from the very best

Warto skorzystać z polecanych home stagerów. Ich wiedza, doświadczenie oraz umiejętność wykorzystania najnowocześniejszych trendów sprzedażowych mogą zaowocować w postaci zaoszczędzonego czasu i pieniędzy.

Zapraszamy Państwa
do skorzystania z naszych usług.

 

Kontakt